V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Stahovací bandáž na loket Top Shop Copper X

Photo
Video

Revoluční stahovací bandáž na loket zajišťuje lepší kompresi pro rychlejší a účinnější výsledky při léčbě zranění. Podporuje krevní cirkulaci a poskytuje úlevu od bolesti a ztuhlých svalů. Tato prodyšná bandáž s antibakteriálními vlastnostmi také zabraňuje vzniku pachů. Je pohodlná, měkká a neklouzavá.

Stahovací bandáž na loket Top Shop Copper X
Od 349 Kč Od
199 Kč Club5
Vyprodáno. Prosím zavolejte nám na: 246 088 445
 • Stručný přehled
 • Detaily o produktu
 • Dodatečné informace
 • Technické parametry
Stručný přehled

Revoluční stahovací bandáž na loket zajišťuje lepší kompresi pro rychlejší a účinnější výsledky při léčbě zranění. Podporuje krevní cirkulaci a poskytuje úlevu od bolesti a ztuhlých svalů. Tato prodyšná bandáž s antibakteriálními vlastnostmi také zabraňuje vzniku pachů. Je pohodlná, měkká a neklouzavá.

Čtěte více
Detaily o produktu

Oprašte svou tenisovou raketu a vraťte se na kurt

Pokud se nevěnujete aktivnímu pohybu z důvodu přetrvávající bolesti lokte nebo ze strachu, že se vrátí zranění lokte, pak je na čase oprášit svou tenisovou raketu a vrátit se zpět na kurt! Představujeme vám revoluční novou stahovací bandáž na loket Copper X, která poskytuje lepší kompresi, větší pohodlí a rychlejší úlevu.

Poskytne oporu při každém bekhendu

Inovativní stahovací bandáž Copper X je speciálně navržena tak, aby lidem pomáhala s:

 • bolavými a ztuhlými svaly,
 • bolavými klouby, které je budí ze spánku,
 • bolestmi, které je obtěžují celý den.

Díky vysoce účinné criss-cross technologii poskytuje stahovací bandáž na loket Copper X větší oporu a lepší kompresi, ale přitom vás nijak neomezuje v pohybu. Lepší komprese vede k lepší stabilitě a lepším výsledkům. Takže už zase můžete pilovat svůj bekhend!

Dopřejte si rychlejší a spolehlivější regeneraci

Již delší dobu se ví, že kompresní prádlo poskytuje svalovou a oběhovou podporu. Když kompresi aplikujete okamžitě po zranění, podpoříte rychlejší obnovení funkce tím, že stimulujete proces hojení v dané tkáni.

Lepší cirkulace pro rychlejší rehabilitaci

S bandáží na loket Copper X získáte lepší krevní cirkulaci, která napomáhá zmírnit zánět a stimuluje rychlejší rehabilitaci – a přitom poskytuje úlevu bolavým a ztuhlým svalům.

Antibakteriální vlastnosti pomáhají bojovat s pachy a potem

Zatímco běžná látka se brzy zahřeje a potíte se v ní, materiál bandáže Copper X reguluje a zmírňuje nepříjemné pachy a odvádí vlhkost, aby omezil pocení. Mimořádně měkká a lehká látka má navíc vynikající prodyšnost, která příjemně ochlazuje po celý den.

Pohodlná a diskrétní bandáž, která není pod oblečením vidět

Stahovací bandáž na loket Copper X můžete nosit celý den, dokonce i pod košilí do práce. Mimořádně lehká látka je tak příjemná, že v ní můžete spát, a má vynikající prodyšnost, aby vás příjemně chladila a osvěžovala. Dobře padnoucí a diskrétní střih zůstane pod oblečením neviditelný.

Kompresní terapie pro rychlejší a účinnější regeneraci

Kompresní terapie představuje úsporné řešení při ošetřování poškozených svalů a zranění měkkých tkání. Stahovací doplňky se také často doporučují při léčbě křečových žil, aby se předešlo vzniku nebezpečných sraženin, trombózy a nízkého krevního tlaku. Některé studie naznačují, že sportovci vydrží běhat delší dobu s méně bolestmi a rychlejší regenerací, když používají kompresní doplňky.

Přináší přírodní výhody mědi

Měď má mnoho prospěšných přírodních vlastností a nedráždí, takže se hodí i pro citlivou pokožku. Copper X v sobě spojuje léčebné účinky kompresní terapie a výhody mědi, aby podpořil ochranu proti bakteriím, zabraňoval vzniku pachů a aby nedošlo ke zhoršení kvality výrobku.

Dodatečné informace

Bandáž na loket Copper X je dostupný ve 4 variantách:

 • velikost S - 20-26 cm
 • velikost M - 27-31 cm
 • velikost L - 32-36 cm
 • velikost XL - 37-41 cm

materiál: 88 % polyester, 12 % elastan

Technické parametry
Dostupné velikosti S - XL
Materiál elastan, polyester

Hodnocení zákazníka 0 Hodnocení

Jak hodnotíte tento produkt? *

1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star