V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Vítejte ve světě LiveActive

V dnešním hektickém světě, který nás obklopuje, je velmi důležité starat se o naše zdraví, abychom udrželi krok s uspěchaným životním stylem. Každý z nás potřebuje být zdravý nehledě na svůj věk nebo pohlaví. Pokud se chceme cítit dobře a mít dostatek energie pro každodenní povinnosti, musíme být fyzicky fit.

A abychom toho dosáhli, potřebuje každý z nás zdravou stravu a výživu, pořádný spánek, dobrou náladu a především dostatek vhodného cvičení. Cvičení totiž nejen upevňuje vaše zdraví, ale také výrazně pomáhá předcházet vzniku mnohých onemocnění, která ohrožují náš život. Díky cvičení můžete také vypadat skvěle – mladší, v kondici a štíhlejší. Ještě vás to nepřesvědčilo?

Nás tedy ano. Nápad spustit internetový obchod s nabídkou cvičebního vybavení nám ležel v hlavě už dlouho, dokud jsme se konečně v září 2012 nerozhodli. Je načase to rozjet!

Dali jsme hlavy dohromady, chvíli chrlili nápady a potom jsme přišli s myšlenkou, že je to všechno o životní energii, radosti a aktivnímu životnímu stylu, takže tomu napovídá i název značky: LIVE ACTIVE.

Zdraví a kondice pro celou rodinu

Na podzim 2012 jsme si vyhrnuli rukávy a začali budovat internetovou stránku se spoustou zboží pro posílení fyzické kondice. Začali jsme ve Slovinsku, ale netrvalo dlouho a otevřeli jsme internetové obchody i v dalších evropských zemích.

Už od počátku bylo jasné, že budeme nabízet jedině sportovní a outdoorové vybavení nejvyšší kvality s vysokou hodnotou lidem, kteří mají zájem udržet si dobrou fyzickou kondici a pevné zdraví. Vedle nabídky vybavení jsme byli také odhodlaní:

  • Přinášet řešení, která vám pomohou vést zdravější a aktivnější život
  • Nabízet vhodné návody a rady od místních odborníků a ostatních zákazníků v dané oblasti, které dodají nákupnímu prostředí přidanou hodnotu.

Těší nás, že můžeme přinášet prostředky a motivaci pro lidi jakéhokoliv věku, tvaru či velikosti, aby se mohli dostat do své nejlepší formy...

My v týmu LiveActive si pevně stojíme za každým krokem, protože chceme a očekáváme jen to nejlepší.

LiveActive je výsledkem kombinace senzačního týmového ducha a spousty smíchu a my věříme, že radost ze zdravého životního stylu a sportu zažíváte i vy.

Jsme tu pro vás!

My, kteří stojíme za značkou LiveActive, se s vámi rádi seznámíme blíže, abychom zjistili, co vás inspiruje, abychom vám tak mohli pomoct dosáhnout vašich cílů. A co my? Jestli máte nutkání se nás zeptat kdo jsme, jaké názory zastáváme, jak se s námi můžete spojit nebo se přidat k nám do týmu, tak už dál nehledejte. Neváhejte nás zkontaktovat a sdílet své názory, nápady a náměty – všechno co děláme, děláme pro celou rodinu!

Váš tým LiveActive