Nejlepší fitness pomůcky pro jarní hubnutí

Netrpělivé očekávané jaro je konečně tady a s ním přichází i myšlenky na horké letní dny, procházky po pláži a s tím spojené kupování nových plavek, krátkých sukní a šortek. A k letnímu oblečení se nejlépe hodí pevně vypracovaná štíhlá těla. Představujeme vám nejlepší fitnes pomůcky, díky kterým budete do léta fit a v kondici.

#1: Posilovač břišních svalů

Jendodílné plavky se už nenosí, takže si na letní či jarní dovolenou nejspíš budete chtít pořídit hezky vytvarované tělo a hlavně bříško! Obyčejné sklapovačky a podobné cviky většinou nestačí k tomu, abyste v relativně krátkém čase získali záviděníhodný pas a ploché bříško. Proto je dobré si pomoci se speciálními posilovači. Posilovače břišních svalů jsou vyrobeny tak, že při cvičení poskytují podporu a správné držení těla, proto je cvičení s nimi snadnější a přesto účinkovitější, bez rizika zranění a bolavého kříže.

#2: Stepper

Na jaře už přemýšlíme o blížících se horkých letních dnech strávených na pláži. A to nás většinou také motivuje k intenzivnějšímu cvičení a starosti o naše tělo. Abychom se v plavkách mohli pyšně procházet po pláži, potřebujeme zpevnit hlavně stehna, hýždě a břicho. Pokud je tohle také váš cíl, je načase začít cvičit už teď, a jendím z nejlepších způsobů jak zpenit nohy a zadeček je začít s pravidelným cvičením na stepperu.

#3: Eliptický trenažer

Pravidelné cvičení na eliptickém trenažeru je jednoduché řešení, jak se zbavit špíčků, které se přes zimu nabraly na určitých částech těla. Cvičení na eliptiku nezatěžuje klouby a efektivně na něm posílíte horní i spodní část těla. Tak nevájete a podívejte se na naši nabídku eliptických trenažerů, které vám pomohou dostat se opět do formy.

#4: Rotoped

Jízda na kole je na jaře skvělou příležitostí, jak se dostat ven a nadýchat se čerstvého vzduchu. Občas nám ovšem počasí či jiné povinnosti nedovolí vychutnat si tuto skvělou aktivitu.V takových případech je skvělé mít doma rotoped, na kterém můžete udržet svou cyklistickou kondici i během deštivých dnů, nebo když máte jen pár minut času. S pravidelným cvičením na rotopedu rychle zpevníte spodní část těla a budete tak plně připraveni na letní cyklistické dobrodružství.

#5: Závaží na zápěstí a kotníky

V nadcházejících jarních dnech, kdy se na nás sluníčko konečně začne usmívat a teploty se vyšplhají do přívětivějších výšek, se určítě vícekrát vydáte na delší procházku nebo kratší běh v přírodě. Ať už se rozhodnete pro cokoliv, skvěle se vám bude hodit pár závaží na kotníky a zápěstí, díky kterým budete intenzivněji spalovat kalorie a tvarovat svaly i během lehkých fyzických aktivit jako chůze či pomalý běh.

#6: Víceúčelové fitness stroje

Proč byste posilovali jen jednu část těla, když se díky inovativním přístrojům můžete zaměřit na celé tělo? Jaro je skvělou příležitostí kdy se zaměřit na svoji kondici a vzhled, už brzy totiž začne období sukní a šortek a vy určitě chcete vypadat záviděníhodně. Víceúčelové fitness stroje vám umožňí rychle dosáhnout vytouženého cíle, můžete totiž v pohodlí svého domova posilovat celé tělo, a to kdykoliv se vám zachce.

#7: Míč

Pokud začínáte od nuly a nechcete hned investovat do fitness vybavení, vše co potřebujete k lehčímu cvičení je jen dobrý míč.  Ať už je to fotbalový, basketbalový nebo volejbalový míč, nebo jen míček na tenis, pod teplými slunečními paprsky a ve společnosti dobrých přátel si můžete vychutnat týmové hry a kila půjdou dolů jedna básěň.