Video trénink - nohy a zadeček s Gymbit bandu

Štíhlá stehna a pevný kulatý zadeček se budou v letních šortkách krásně vyjímat. I vy toho můžete dosáhnout s tímto desetiminutovým cvičením. Pro ještě větší efekt, zopakujte dvakrát, nebo kombinujte s cvičením na posíleni břicha.

Štíhlí a fit bez chození do posilovny

Gymbit Bandu je skvělým fitness řešením pro každého, kdo nemá čas chodit do posilovny, nebo prostě raději cvičí doma. S Gymbit Bandu získáte více než 25 různých cvičení pro posílení celého těla, a to vše v pohodlí vlastního domova.

Posilovač Gymbit Bandu můžete připevnit k jakékoliv židli, takže v podstatě můžete cvičit kdekoliv - doma, na zahradě, na dovolené... Prostě jen dejte podložky pod nohy židle, připevněte cvičební gumy, uchopte držadla, nebo připevněte popruhy na kotníky a začněte cvičit. Pokud je pro vás cvičení příliš snadné, omotejte cvičební gumy kolem podložek pod židle, nebo použijte náročnější modré cvičební gumy. Vezměte, prosím, na vědomí, že pokud máte jakékoliv zdravotní problémy, nejprve se před cvičením poraďte se svým osobním lékařem.

9 min. trénink - nohy a zadeček

Krásný zadeček, vytvarované štíhlé nohy, to je to co všichni chceme. není nutné kvůli tomu ovšem udělat 10 dřepů denně. Pokud nejste fanoušci klasických cviků na posílení nohou, nebo chcete svůj trénink obohatit o nové cviky, podívejte se nas naše tréninkové video na posílení nohou a zadečku, které můžete provádět v pohodlí svého domova. V tréninku jsou zahrnuty cviky na všechny svalové skupiny dolní poloviny těla a zabere vám pohých 9 minut.

V tomto komplexním tréninku na posílení nohou a zadečku, najdete následující cviky:

  • výkop dozadu - posílení zadních steheních svalů
  • zákopy - posílení zadních steheních a sedacích svalů
  • výkopy do stran - posílení vnitřních stehen
  • zvedání nohy v sedě - posílení zadních steheních a sedacích svalů
  • výkopy do stran - posílení vnějších stehen
  • natahování nohy - posílení čtyřhlavého svalu