BLACK FRIDAY V LÉTĚ

BLACK FRIDAY V LÉTĚ - Extra 5 % s kódem BF5 + doprava zdarma

Extra 5 % s kódem BF5 + doprava zdarma

-60%
Nabídka platí jen:
[banner_timer]
 

Digitální tlakoměr

Photo
Video

Digitální tlakoměr umožňuje pravidelné měření krevního tlaku v klidu a pohodlí vašeho domova. Zobrazuje tlak, srdeční frekvenci a srdeční rytmus. Má velká tlačítka a displej pro snadné čtení hodnot, indikátor slabé baterie a kapacitu paměti pro dva uživatele. Díky pokročilým funkcím poskytuje tato registrovaná zdravotnická pomůcka široký přehled o zdraví vašeho srdce.

Digitální tlakoměr
649 Kč
499 Kč Club5
Vyberte možnost
Zavolejte nám na: 246 088 445
Doba dodání delší než dva měsíce.
  • Stručný přehled
  • Detaily o produktu
  • Dodatečné informace
  • PLATBA & DOPRAVA
Stručný přehled

Digitální tlakoměr umožňuje pravidelné měření krevního tlaku v klidu a pohodlí vašeho domova. Zobrazuje tlak, srdeční frekvenci a srdeční rytmus. Má velká tlačítka a displej pro snadné čtení hodnot, indikátor slabé baterie a kapacitu paměti pro dva uživatele. Díky pokročilým funkcím poskytuje tato registrovaná zdravotnická pomůcka široký přehled o zdraví vašeho srdce.

Čtěte více
Detaily o produktu

Získejte hodnoty krevního tlaku z pohodlí domova

Vysoký krevní tlak obvykle nijak necítíte ani si ho nevšimnete a jediný způsob, jak zjistit úroveň vašeho krevního tlaku, je měřením. Krevní tlak vám změří i lékař, ale výsledky často závisí na poloze těla, cvičení, jídla, emocích a kvality spánku. Proto domácí měření krevního tlaku může být velmi užitečný způsob, jak zjistit hodnotu vašeho krevního tlaku v běžném životě, a zároveň poskytnout cenné informace i vašemu lékaři.

Tichý zabiják nazýván vysoký krevní tlak

Jelikož zvýšený krevní tlak je významným rizikovým faktorem kardiovaskulárních onemocnění a chronických onemocnění ledvin, tlakoměr je nutnou výbavou pro všechny, kteří dbají o své zdraví. Je přenosný, takže si ho můžete vzít kamkoliv s seboufunkci stažení paměti a kapacitu pro 2 uživateleKromě systolického a diastolického tlaku zaznamenává i nepravidelný srdeční rytmus a srdeční frekvenci. Tlakoměr na zápěstí Wellneo je registrovanou zdravotnickou pomůckou.

Jak používat tlakoměr Wellneo

Tlakoměr se velmi snadno používá. Jednoduše ho upevněte na zápěstí. Díky velkým tlačítkům a snadno čitelnému displeji máte výsledky hned k dispozici. Horní číslo zobrazuje systolický tlak (nejvyšší úroveň) a spodní číslo zobrazuje diastolický tlak (nejnižší úroveň). Má také funkci průměru údajů, která spojí několik měření a poskytne vám lepší pohled na zdraví vašeho srdce.

Kdo by měl uvažovat nad koupí tlakoměru

Kontrola vysokého krevního tlaku a dalších rizikových faktorů je hlavním způsobem, jak předcházet srdečnímu infarktu a mrtviciVčasné odhalení je velmi důležité, a proto by si všichni dospělí měli pravidelně měřit krevní tlak. Používání tlakoměru by měl určitě zvážit každý, kdo trpí hypertenzí, a je mimořádně důležitý pro tyto skupiny lidí:

  • Pro každého, kdo začal užívat léky na vysoký krevní tlak, aby pravidelně kontroloval, že užívá správnou dávku
  • Pro pacienty s jinými přidruženými onemocněními jako cukrovka 2. typu nebo onemocnění ledvin
  • Pro těhotné ženy, u kterých se objevují příznaky hypertenze vyvolané těhotenstvím
  • Pro lidi, kteří mají vysoké nebo hraniční hodnoty měření u lékaře, ale potřebují si potvrdit, že skutečně jde o hypertenzi
  • Pro lidi, kteří mohou trpět tzv. syndromem bílého pláště, což je stav, při kterém je doma jejich krevní tlak v pořádku, ale zvýší se, když jsou nervózní nebo u lékaře

Před koupí vás chceme informovat, že: Měření nelze provést u pacientů s vysokou frekvencí arytmií. Přístroj nemají používat pacienti s nízkou periferní cirkulací, znatelně nízkým krevním tlakem nebo nízkou teplotou těla (z důvodu slabé cirkulace krve na místo měření). Přístroj nemají používat pacienti s umělým srdcem nebo plícemi (měření pulsu bude neúspěšné).

Dodatečné informace
PLATBA & DOPRAVA

Jak můžete za zboží zaplatit?

Vyberte si způsob platby, který vám nejlépe vyhovuje. Nabízíme Vám tyto možnosti:

Platba na dobírku

Za objednané výrobky zaplatíte kurýrovi v hotovosti nebo platební kartou až při jejich převzetí.

Platba online

Platba prostřednictvím platební brány PayU, která Vám umožňuje zvolit si platbu kartou nebo prostřednictvím bankovního převodu. Na stránce PayU zadáte své údaje a uskutečníte platbu.

Platba twisto pay

Zboží hned, platba do 14 dnů. V košíku jednoduše zvolte platbu Twisto Pay, doma si zboží zkontrolujte a zaplaťte ho do 14 dnů.

Platba na splátky

Při nákupu v hodnotě nad 2500 Kč můžete využít platbu na splátky. Zvolíte-li si tento způsob platby, náš operátor Vás bude kontaktovat a poskytne Vám detailní informace o požadovaných podkladech k přípravě smlouvy o úvěru.

Doručení se počítá podle celkové částky. Nadrozměrnou zásilkou se rozumí váha produktu nad 50 Kg nebo alespoň jedna strana produktu delší než 160 cm. Způsob výpočtu je následující:

DOPRAVCENÁKLADY NA DOPRAVU (DO 3.990 KČ)NÁKLADY NA DOPRAVU (NAD 3.990 KČ)DOBÍRKA
DPD - doručení na adresu

129 Kč

89 Kč

49 Kč

DPD - doručení na adresu členové Club5

129 Kč

59 Kč

49 Kč

Česká pošta - balík do ruky

129 Kč

89 Kč

49 Kč

Česká pošta - balík do ruky členové Club5

129 Kč

59 Kč

49 Kč

Česká pošta - balík na poštu

129 Kč 89 Kč  -

Česká pošta - balík na poštu členové Club5

129 Kč 59 Kč  -

DPD - výdejní místo

119 Kč 89 Kč  -

DPD - výdejní místo členové Club5

119 Kč 59 Kč  -

Kurýr - Doručení na adresu nadrozměrné zásilky 

599 Kč 599 Kč  -

Kurýr - Doručení na adresu nadrozměrné zásilky členové Club5

399 Kč 399 Kč  -

 

Platba na splátky (pouze nad 2500 Kč) - Cetelem

DOPRAVCENÁKLADY ZA DOPRAVU
Doručení kurýrem

155 Kč

 

ZPŮSOBY DOPRAVY

Osobní odběr - prodejny Top Shop a Dormeo

V pohodlí domova si na našem e-shopu vyberte, co se vám líbí, a při nákupu zvolte jako způsob dopravy osobní odběr na prodejně. Až bude zásilka na prodejně připravena, obdržíte od nás informační e-mail nebo SMS.

Česká pošta - balík do ruky

Objednávka vám bude doručena prostřednictvím služby Balík do ruky České pošty na vámi zadanou adresu.

Česká pošta - balík na poštu

Objednávka vám bude doručena prostřednictvím služby Balík na poštu Česká pošta na vámi vybranou pobočku.

DPD výdejní místo

Objednávka vám bude doručena prostřednictvím služby Balík na výdejní místo službou DPD na vámi vybranou pobočku.

Kurýr - doručení na adresu

Nadrozměrná zásilka (produkty nad 50 kg, jedna strana delší než 160 cm) vám bude doručena prostřednictvím Kurýr na vámi zadanou adresu.

Hodnocení zákazníka 0 Hodnocení

Jak hodnotíte tento produkt? *

1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

&bsp;Pro zahájení video hovoru klikněte zde