V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Fitness

1-10 z 27

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Proč je dřep král všech cviků a jak jej provádět správně?

  Proč je dřep král všech cviků a jak jej provádět správně?

  V dnešním článku se dozvíte vše, co musíte vědět o dřepu: jeho vliv na tělo, správné provedení a možnost stupňování a variací pro náročnější tréninky. Jakmile budete znát základy, můžete se pustit do samotného tréninku.

  Autor: Nives Orešnik

  Číst více 
 • Jak zařadit cvičení do svého běžného dne

  Jak zařadit cvičení do svého běžného dne

  Může to být kvůli zranění, problémům v rodině, práci přesčas, ztrátě motivace, nebo se vám jen prostě nechce. To vše může být příčina toho, že jste přestali pravidelně cvičit. Jediná věc, na které však záleží je, zda chcete začít znovu... Někdy je to jen o tom, stále začínat znovu, ale důležité je nikdy nepřestat! My máme 9 skvělých nápadů, jak se ke svým cvičebním návykům vrátit.
  Číst více 
 • 10 potravin s překvapivě vysokým obsahem proteinu

  10 potravin s překvapivě vysokým obsahem proteinu

  Odpovídající příjem proteinů by měl být jedním z nejdůležitětších momentů při sestavování vašeho jídelníčku. Nejen že proteiny tvoří svaly, ale také proto, že zpevňují kosti a podporují imunitní systém. Pokud už vás nebaví jíst pořád maso, nabízíme vám 10 potravin s až překvapivě vysokým obsahem proteinu.

  Číst více 
 • Návrat: zpátky do formy po porodu

  Návrat: zpátky do formy po porodu

  Téměř každá nastávající maminka přibere pár kil během těhotenství nehledě na to, jak moc si dává pozor  co jí a jak se hýbe. Pokud vaše těhotenství bylo obtížné, pokud jste byly nuceny zůstat na lůžku nebo pokud jste se prostě necítily dobře na to, abyste cvičily, mohly jste skončit s mnoha kily tuku navíc, kterých se potřebujete co nejdříve zbavit. Zde je několik tipů, jak začít!

  Číst více 
 • Důvody, proč to párům s vášní ke sportu klape

  Důvody, proč to párům s vášní ke sportu klape

  Partneři doma i při sportu - to je pro velké množství populace téměř sci-fi. Ale pokud se s protějškem shodnete na typu sportu, není důvod proč to nezkusit. A začít můžete třeba na Valentýna! Vaše láska také projde velkou zkouškou důvěry, obzvlášť pokud spolu půjdete do nějakého adrenalinového sportu. Věříte tomu druhému natolik, abyste mu svěřili do rukou svůj život, kdyby vás jistil při vašem horolezeckém dobrodružství?
  Číst více 
 • 7 důvodů, proč jsou ženy v kondici lepší v posteli

  7 důvodů, proč jsou ženy v kondici lepší v posteli

  Patříte mezi ženy, které těžko hledají motivaci ke cvičení? Nebo patříte mezi muže, kteří se chtějí dostat zpět do formy a doufají, že se k nim přidá i partnerka? V každém případě, pokud vy (či vaše oblíbená žena) potřebujete dodatečný důvod proč se zvednout z gauče a začít se hýbat, přinášíme vám jich hned 7.

  Číst více 
 • 7 účinných způsobů, jak najít motivaci k návratu do posilovny

  7 účinných způsobů, jak najít motivaci k návratu do posilovny

  Jsme si jistí, že jste si skvěle užili svoji letní dovolenou, ale nyní se léto blíží ke konci a je čas se vrátit ke svému starému cvičebnímu programu. Máte špatný pocit, když pomyslíte na návrat do těch smradlavých místností ve vašem fitness centru? Nebojte se, známe 7 účinných způsobů, jak se namotivovat k tomu, abyste tam vyrazili.

  Číst více 
 • Ciťte se mladí a žijte naplno

  Ciťte se mladí a žijte naplno

  Roky plynou a vy si uvědomujete, že už nejste tak mladí, jak jste bývali. V takových chvílích je třeba si uvědomit, že věk je jen číslo a pocit mladistvosti nezávisí na vašem skutečném věku, ale hlavně na stavu vaší mysli. I ve zralém věku je důležité žít svůj život naplno a užívat si vše, co vám nabízí.

  Číst více 
 • Jak efektivně cvičit na běžeckém pásu

  Jak efektivně cvičit na běžeckém pásu

  Je obecně známé, že cvičení na běžeckém pásu je dobrou alternativou běhu v přírodě, především v chladnější části roku. Jak můžeme tréninky na pásu maximálně využít a získat z nich co nejvíce, se dočtete v tomto článku.

  Číst více 
 • Jak si chytře zvolit novoroční předsevzetí tak, abyste nakonec nebyli zklamaní

  Jak si chytře zvolit novoroční předsevzetí tak, abyste nakonec nebyli zklamaní

  Nový rok je tady a je na čase zvážit svá předsevzetí. Mnozí z vás byli pravděpodobně v minulých letech zklamaní, protože jste s tím, co jste si předsevzali nemohli udržet krok! Jaký byl problém? Zvolili jste letošní předsevzetí lépe? Zde je 6 skvělých tipů, které nezklamou …

  Číst více 

1-10 z 27

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3