Fitness

1-10 z 25

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Proč je dřep král všech cviků a jak jej provádět správně?

  Proč je dřep král všech cviků a jak jej provádět správně?

  V dnešním článku se dozvíte vše, co musíte vědět o dřepu: jeho vliv na tělo, správné provedení a možnost stupňování a variací pro náročnější tréninky. Jakmile budete znát základy, můžete se pustit do samotného tréninku.

  Autor: Nives Orešnik

  Číst více 
 • 10 potravin s překvapivě vysokým obsahem proteinu

  10 potravin s překvapivě vysokým obsahem proteinu

  Odpovídající příjem proteinů by měl být jedním z nejdůležitětších momentů při sestavování vašeho jídelníčku. Nejen že proteiny tvoří svaly, ale také proto, že zpevňují kosti a podporují imunitní systém. Pokud už vás nebaví jíst pořád maso, nabízíme vám 10 potravin s až překvapivě vysokým obsahem proteinu.

  Číst více 
 • Návrat: zpátky do formy po porodu

  Návrat: zpátky do formy po porodu

  Téměř každá nastávající maminka přibere pár kil během těhotenství nehledě na to, jak moc si dává pozor  co jí a jak se hýbe. Pokud vaše těhotenství bylo obtížné, pokud jste byly nuceny zůstat na lůžku nebo pokud jste se prostě necítily dobře na to, abyste cvičily, mohly jste skončit s mnoha kily tuku navíc, kterých se potřebujete co nejdříve zbavit. Zde je několik tipů, jak začít!

  Číst více 
 • 7 důvodů, proč jsou ženy v kondici lepší v posteli

  7 důvodů, proč jsou ženy v kondici lepší v posteli

  Patříte mezi ženy, které těžko hledají motivaci ke cvičení? Nebo patříte mezi muže, kteří se chtějí dostat zpět do formy a doufají, že se k nim přidá i partnerka? V každém případě, pokud vy (či vaše oblíbená žena) potřebujete dodatečný důvod proč se zvednout z gauče a začít se hýbat, přinášíme vám jich hned 7.

  Číst více 
 • 7 účinných způsobů, jak najít motivaci k návratu do posilovny

  7 účinných způsobů, jak najít motivaci k návratu do posilovny

  Jsme si jistí, že jste si skvěle užili svoji letní dovolenou, ale nyní se léto blíží ke konci a je čas se vrátit ke svému starému cvičebnímu programu. Máte špatný pocit, když pomyslíte na návrat do těch smradlavých místností ve vašem fitness centru? Nebojte se, známe 7 účinných způsobů, jak se namotivovat k tomu, abyste tam vyrazili.

  Číst více 
 • Ciťte se mladí a žijte naplno

  Ciťte se mladí a žijte naplno

  Roky plynou a vy si uvědomujete, že už nejste tak mladí, jak jste bývali. V takových chvílích je třeba si uvědomit, že věk je jen číslo a pocit mladistvosti nezávisí na vašem skutečném věku, ale hlavně na stavu vaší mysli. I ve zralém věku je důležité žít svůj život naplno a užívat si vše, co vám nabízí.

  Číst více 
 • Jak efektivně cvičit na běžeckém pásu

  Jak efektivně cvičit na běžeckém pásu

  Je obecně známé, že cvičení na běžeckém pásu je dobrou alternativou běhu v přírodě, především v chladnější části roku. Jak můžeme tréninky na pásu maximálně využít a získat z nich co nejvíce, se dočtete v tomto článku.

  Číst více 
 • Jak si chytře zvolit novoroční předsevzetí tak, abyste nakonec nebyli zklamaní

  Jak si chytře zvolit novoroční předsevzetí tak, abyste nakonec nebyli zklamaní

  Nový rok je tady a je na čase zvážit svá předsevzetí. Mnozí z vás byli pravděpodobně v minulých letech zklamaní, protože jste s tím, co jste si předsevzali nemohli udržet krok! Jaký byl problém? Zvolili jste letošní předsevzetí lépe? Zde je 6 skvělých tipů, které nezklamou …

  Číst více 
 • Nejlepší pomůcky na domácí cvičení

  Nejlepší pomůcky na domácí cvičení

  Poohlížíte se po způsobu, jak efektivně cvičit v jakémkoliv ročním období, ať už je vedro nebo zima?  Nebojte se, řešení je snadné – stačí mít pomůcky, s nimiž je možné cvičit i doma. Udělali jsme seznam těch nejpraktičtějších. Zkuste je a udělejte svůj život zas o něco aktivnějším. 

  Číst více 
 • Největší chyby, kterých se dopouštíte při cvičení na eliptickém trenažéru

  Největší chyby, kterých se dopouštíte při cvičení na eliptickém trenažéru

  Fitness přístroje jsou skvělým prostředníkem k získání skvělé postavy, musíme je ovšem správně používat. Velmi často se stává, že fitness přístroje nepoužíváme správně, a proto i přes pravidelné cvičení nedosahujeme takových výsledků, jaké chceme a očekáváme. Eliptické trenažéry patří k nejoblíbenějším přístrojům v posledních letech, přečtěte si, jaké jsou nejčastější chyby při jejich používání.

  Číst více 

1-10 z 25

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3