V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Hubnutí

1-10 z 16

Page:
 1. 1
 2. 2
 • Co jíst k snídani, když chcete zhubnout

  Co jíst k snídani, když chcete zhubnout

  Pokud si k snídani vyberete zdravý a přitom výživný pokrm, pomůže vám to při hubnutí a udržování zdravé tělesné hmotnosti. "Lidé vynechávají snídani, protože si myslí, že tak zmenšují příjem kalorií, do oběda už jsou ovšem úplně vyhládlí a bez energie." Vyvětluje Milton Stokes, hlavní dietolog klinického centra Sv. Barnabáše v New Yorku.

  Číst více 
 • 4 základní tipy jak správně posilovat, když chcete zhubnout

  4 základní tipy jak správně posilovat, když chcete zhubnout

  Kromě správného stravování jsou nejčastější otázky ohledně hubnutí jak a jak často trénovat. Faktem je, že vyvážená strava je hlavním faktorem v procesu hubnutí, cvičení a posilování svalů ovšem nesmí být podceňováno. Kromě kardio tréninků je také důležité zahrnout trénink pro posílení svalů. Větší množství svalové hmoty na našem těla nám totiž také pomůže spálit více kalorií.

  Číst více 
 • Nejlepší fitness pomůcky pro jarní hubnutí

  Nejlepší fitness pomůcky pro jarní hubnutí

  Netrpělivé očekávané jaro je konečně tady a s ním přichází i myšlenky na horké letní dny, procházky po pláži a s tím spojené kupování nových plavek, krátkých sukní a šortek. A k letnímu oblečení se nejlépe hodí pevně vypracovaná štíhlá těla. Představujeme vám nejlepší fitnes pomůcky, díky kterým budete do léta fit a v kondici.

  Číst více 
 • Efektivní hubnutí: když tělo a mysl pracují společně

  Efektivní hubnutí: když tělo a mysl pracují společně

  Jste unavení z věčného hladovění a honění se po tělocvičně a ručička na váze se ne a ne posunout? Na chvilku možná zhubnete, ale dlouhodobě se neustále potýkáte se stejnými problémy? Důvodem může být to, že vaše tělo a mysl nejsou v harmonii a netáhnou za jeden provaz...

  Číst více 
 • 7 sabotérů vašeho zdravého stravování

  7 sabotérů vašeho zdravého stravování

  Jste si jisti, že jste se vydali správným směrem k vytoužené postavě? Podívejte se na nejčastější sabotéry, pokud jde o redukční diety.

  Číst více 
 • Dieta na míru podle typu postavy

  Dieta na míru podle typu postavy

  Existuje ohromné množství diet a rad jak zhubnout, ale většinou nefungují pro každého. Proč? Protože naše těla se liší. Chcete se naučit, jak se správně stravovat podle typu své postavy? 

  Číst více 
 • Proč je důležité jíst snídani, když chcete zhubnout?

  Proč je důležité jíst snídani, když chcete zhubnout?

  Je důležité začít svůj den vydatnou snídaní, především pokud se snažíte zhubnout.

  Číst více 
 • Sporty a diety: 5 nejčastějších pochybení

  Sporty a diety: 5 nejčastějších pochybení

  Dietářské chyby vás mohou brzdit v dosahování vašich cílů ve sportech a k vaší vysněné váze. Ale nejste sami. Mnoho znás dělá ty stejné chyby. Proto, abyste se jim vyhnuli, přečtěte si 5 nejčastějších a jak se jim vyhnout.

  Číst více 
 • 5 kroků jak zhubnout

  5 kroků jak zhubnout

  Existuje mnoho teorií jak zhubnout a dokonce ještě více praktických rad jako snad v žádném jiném oboru. Průzkumy ukázaly, že 90 % lidí si snadno udrží dobře vypadající figuru, pokud pravidelně cvičí.

  Číst více 
 • Při jakých aktivitách spálíte nejvíce kalorií?

  Při jakých aktivitách spálíte nejvíce kalorií?

  Pravidelná fyzická aktivita má vliv na spalování kalorií, to je nepopiratelné. Věděli jste ovšem, že aktivní lidé spálí více kalorií i během odpočinku? To znamená, že účinky cvičení pocítíte nejen během aktivity, ale také po ní a při každodenních činnostech. Připravili jsme pro vás tabulku, ve které zjistíte, kolik kalorií spálíte při různých aktivitách.

  Číst více 

1-10 z 16

Page:
 1. 1
 2. 2