V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Nutribullet Pro 900W, sada 7ks Delimano

Photo
Video

Ať už připravujete chutné omáčky, nebo tvoříte vitamíny přeplněná smoothie, Nutribullet sada 7ks bude neodmyslitelnou součástí vaší moderní kuchyně. Tento má 900 W motor s 20.000 RPM a cyklonickým pohybem který udělá z ovoce, zeleniny, oříšků a ledu chutný nápoj. Odemkněte kompletní nutriční potenciál jídla s Nutribulletem!

Doprava zdarma nad 1999,- při platbě předem
Nutribullet Pro 900W, sada 7ks Delimano
3 490 Kč
3 141 Kč Club5
Vyberte možnost
Zavolejte nám na: 246 088 445
Předpokládaná dodací lhůta: Duben 2021
 • Stručný přehled
 • Detaily o produktu
 • Dodatečné informace
 • Technické parametry
Stručný přehled

Ať už připravujete chutné omáčky, nebo tvoříte vitamíny přeplněná smoothie, Nutribullet sada 7ks bude neodmyslitelnou součástí vaší moderní kuchyně. Tento má 900 W motor s 20.000 RPM a cyklonickým pohybem který udělá z ovoce, zeleniny, oříšků a ledu chutný nápoj. Odemkněte kompletní nutriční potenciál jídla s Nutribulletem!

Čtěte více
Detaily o produktu
 
spiralizér


Rozšířená záruka

Užívejte si svůj výrobek co nejdéle s prodlouženou zárukou.

... jistota na prvním místě!

Jednoduchým výběrem prodloužené záruky v prostoru pod cenou produktu zajistíte, že vaše záruční doba na výrobek bude prodloužena.

900 W síly …. protože jste to, "co absorbujete"

Často slýcháváme, že "jsme to, co jíme" - ale ve skutečnosti jste to, co absorbujete. Sada Nutribullet 900 Pro poskytuje všechny nutriční výhody původního NutriBulletu a mnoho dalšího. Má 900W motor ve větším objemu, snadno drtí i ty nejtvrdší potraviny a umožňuje vám z jídla extrahovat co nejvíce živin.

Odemkněte skryté živiny uvnitř potravin, které jíte!

Je váš denní program příliš nabitý na to, abyste jedli denní doporučenou dávku ovoce a zeleniny? Jste neustále unavení a zdá se, že se někdy nedokážete vyrovnat se vším, co vám život přináší?

V našem rušném světě si často nedáme čas na to, abychom jedli zdravě nebo správně žvýkali to, co jíme. Takže i když jíme zdravě, náš trávicí systém má těžký přístup ke všem vitaminům, minerálům a fytonutrientům obsaženým v potravinách, které jíme. Nejspolehlivější způsob, jak zajistit, aby naše těla získala potřebnou výživu je skrze extrakci živin.

1/8 hrnku

extrahovaných živin lněného semínka s přístrojem NUTRIBULLET

nebo

60

hrnků brokolice

nebo

100

plátků celozrnného chleba

Extrakce živin - Špičková technologie pro maximální využití jídla

Věděli jste, že nemáte přístup ke všem živinám ve vašem jídle, protože vaše tělo je nedokáže získat, pokud jen normálně žvýkáte? Ale máme skvělé zprávy - když se ovoce, zelenina, semena a ořechy rozdělí na své nejstravitelnější formy před konzumací, může trávicí systém snadno vstřebat to nejlepší, co nabízí.

Pro celou rodinu, nebo jen pro vás

Vybírejte mezi klasickou nádobou o objemu 0,5 l, která je perfektní pro vytváření jednotlivých porcí, nebo vytvořte zdravý přísun vitamínů a živin pro celou rodinu s kolosální 0,9 l nádobou s víčkem pro pití na cestách.

NutriBullet Extractor: Čas naplnit vaše tělo vším, co potřebuje

Představujeme NutriBullet - Superfood Extraktor živin. NutriBullet není mixér; není to odšťavovač. Jedná se o průlom ve vědě o výživě, který může změnit váš život. NutriBullet má sílu odemknout skryté živiny uvnitř jídla, které jíme.

K mnoha základním prvkům v našich potravinách nelze získat přístup pouze samotným odšťavováním, mixováním, nebo žvýkáním. Pro přístup k super výživě - fytonutrientům - uvnitř semínek, slupek a stonků jídla, které jíme, musí být kompletně zlomeny - a když jsou, získáme tak podstatně více živin z konzumace stejných potravinjíme právě teď. A s NutriBullet můžete připravit drink, který bude nabitý stravitelnými živinami, které vám obvykle pouze prochází tělem bez účinku.

Jak? NutriBullet používá silný 900 W motor k extrakci, rozdrcení, rozlomení a mačkání všeho, co vaše jídlo nabízí.

Výsledek: Hladký, pěnivý, revitalizační nápoj pro každodenní dávku životně důležitých živin.

Existuje nějaký rozdíl mezi smoothie a nápojem vyrobeným pomocí NutriBullet? Určitě používáte ovoce a zeleninu, kterou obvykle používáte na džus nebo smoothie - ale NutriBullet dělá absolutně dokonalé smoothies, mnohem hladší, krémovější a napěněnější , než jaká svede klasický mixér.

Nutribullet úplně rozdrtí a rozmělní zmrazené ovoce, ořechy a semena na hladký nápoj, rozdrtí buněčné stěny a odemkne veškerou skrytou výživu, aby ji vaše tělo mohlo skutečně absorbovat a použít.

Úžasné výhody pro zdraví a krásu

Nutribullet dělá všechny superžíviny dostupné pro snadnou absorbci vašemu tělu. S přístrojem Nutribullet můžete:

 • odemknout zlatý důl na zinek a hořčík uvnitř semen melounu,
 • získat bohatství Omega 3, bílkovin a antioxidantů uvnitř ostružinových semen a
 • sloučeniny blokující rakovinu uvnitř brokolice, zelí a kelu

vše, co byste mohli vynechat samotným žvýkáním.

Všechny tyto a další živiny podporují schopnost vašeho těla léčit se a pomoci si při hojení.

Proč budete milovat Nutribullet 900W sadu 7ks?

 • Zvýšený výkon 900 W motoru
 • Pulverizujte a rozložte jídlo na prospěšné živiny na buněčné úrovni
 • Drtí semínka, prořízne stonek a roztrhá tvrdou slupku, aby odhalil skryté nutriční vlastnosti
 • Mele, seká a drtí
 • Povzbuzuje vás ke zdravějšímu životnímu stylu
 • Omezuje čas strávený v kuchyni
 • Cyklónický pohyb a patentované vytahovací nože
 • Bez BPA
 • Bez nepořádku
 • Snadné čištění
 • Malý a kompaktní - vleze se do každé kuchyně
 • Perfekntí pro každého
 • Pomáhá vám s lepším spánkem
 • Zabraňuje některým akutním bolestem a migréně
 • Osvobodí vás od návalů horka
 • Sniží různé příznaky

Abyste ze života dostali co nejvíce, musíte ze svého jídla získat maximum. Udělejte z NutriBullet část svého života, abyste se cítili mladší, zdravější a živější, než doposud!

Názory odborníků a zákazníků:

 •  Není pochyb o tom, že můžete snížit hladinu cholesterolu, snížit krevní tlak, snížit hladinu cukru a snížit příznaky jiných věcí a zánětů z toho, co jíme. 

  Dr. Michale Moreno

 •  Antidepresiva, prášky na spaní a léky na krevní tlak ze začátku pomáhaly, ale stejně jako z dlouhodobého hlediska to nepomáhalo. Během týdne po pití nápojů z přístroje Nutribullet jsem viděl neuvěřitelné změny. Spím celých 8 hodin. 

  Jiří Trnka, Praha

 •  Mé návaly horka, když mi bylo 35 let a v průběhu let se postupně zhoršovaly tak, že se někdy uprostřed noci cítím, jako bych se pekla v troubě. Ale poté, co jsem začala pít nápoje z Nutribulletu první týden, jsem spala lépe. Cítila jsem se více odpočatá. Neměla jsem návaly. Jsem nadšená ze změny mého zdraví a toho, jak se cítím. Jedná se o kombinaci ovoce, zeleniny a všech vitaminů, které jsou společně emulgovány. Funguje to! 

  Klára Potrubová, Pardubice

 •  Většinu svého života jsem měla migrény takové, že bývaly chvíle, kdy jen pouhé udržování otevřených očí bylo velmi bolestivé. V podstatě bych řekla, že tmavá místnost a ležení v posteli se zavřenýma očima bylo jedinou úlevou od migrény. Migrénu jsem měla i jednou týdně. Od začlenění drinků Nutribullet jsem neměla jedninou migrénu, ani klasický bolehlav. NutriBullet se liší od jiných tím, že extrahuje všechny živiny z ovoce, zeleniny a ořechů. A myslím, že by to měl zkusit každý, protože se pak prostě cítíte skvěle. Nikdy v životě jsem se necítila tak dobře, nikdy, nikdy. 

  Renáta Vyšková, Brno

 •  Vše, co od vás žádám, je zkusit vypít jeden Nutribullet drink denně a to změní váš život. 

  Daniel Wolf, Ostrava

 •  Změny, které jsem viděla na sobě a své rodině, byly prostě úžasné. 

  Lucka Pavlačů, Prostějov

Nutriční rádce ke stažení ZDE<
Návod k použití ke stažení ZDE<

Dodatečné informace

Jak to funguje

  1. Vložte ingredience do nádoby NutriBullet.
  1. Přišroubujte čepel.
  1. Uzavřenou nádobu zasuňte do těla NutriBulletu. Zatlačte, pootočte a zacvakněte.
  1. Můžete sledovat proces extrakce. Kontrolujte konzistenci nápoje. NutriBlast je hotový, jakmile je krémový a nadýchaný.

Metoda protřepání:

Někdy se stává, že když přeplníte nádoby ingrediencemi nebo nepřilijete dostatek vody, vznikne příliš hustá směs. Ingredience v horní části nádoby se pak nedostanou dolů k čepelím. Pokud vidíte, že některé ingredience nepronikají dolů k čepelím, jednoduše použijte metodu protřepání.

 1. Vyjměte nádobu a čepele z těla mixéru.
 2. Zatřeste nádobou s čepelemi tak, jako byste drželi v ruce šejkr. Poté ji vraťte na tělo mixéru.

Metoda poklepání:

U ingrediencí, které se lepí na stěny nádoby namísto toho, aby rotovaly okolo čepelí, použijte metodu poklepání.

 1. Vyjměte nádobu s čepelemi z těla mixéru a poklepejte s ní o linku tak, aby ingredience propadly až na dno k čepelím.
 2. Znovu zasuňte nádobu s čepelí do těla NutriBulletu a dokončete přípravu.

Velice snadné mytí

Další výhodou NutriBulletu je, že se velmi snadno čistí. Víčko a čepel od sebe nelze oddělit, proto stačí pouze naplnit nádobu horkou vodou se saponátem a opláchnout. Nebo ji můžete vložit do myčky na nádobí.

Podrobněji o jednotlivých částech:

 • Tělo NutriBulletu

Ve stylové měděné barvě a s motorem o 300 Wattů výkonnějším, než má NutriBullet 600. Za minutu zvládne 25 000 otáček.

 • Extrakční čepel

Na rozdíl od NutriBulletu 600 zvládne model Pro 900 jednou jedinou čepelí. S extrakční čepelí vsazenou do NutriBulletu Pro 900 tak můžete nejen mixovat koktejly, omáčky, polévky atd., ale i rozemlít na prášek ořechy, semínka či například kávu. Hravě si poradí i s ledem a mraženým ovocem. Extrakční čepel je vyrobena z nerezové oceli a není potřeba ji brousit. 

 • Menší nádoba o objemu 0,5 litru 

Hodí se k přípravě jedné porce koktejlu NutriBlast. 

 • Obří nádoba o objemu 0,9 litru 

Hodí se k přípravě NutriBlastu pro více osob. 

 • Víčko pro uchování čerstvosti

Pasuje na všechny nádoby NutriBullet. Hotový koktejl díky nim můžete skladovat v ledničce, nebo si ho vzít třeba do práce.

 • Víčko na cesty - s uzavíratelným otvorem na pití

Chcete si vypít NutriBlast v autě? Díky tomuto speciálnímu víčku žádný problém? Pohodlně a rychle ho otevřete či zavřete, kdykoli máte chuť.

 • Objímka na pití s uchem

Našroubujte ji na nádobu NutriBullet a rázem z ní máte hrnek!

 • Uživatelná příručka s recepty

Knížka plná návodů na přípravu lahodných a výživných koktejlů, po kterých se budete cítit vitálnější, plní života a energie.

 • Kapesní nutriční rádce

Poradí vám:

 • které suroviny by měly být v kvalitě bio
 • jak si sestavit vyvážené menu na celý týden
 • jak vybrat nejčerstvější suroviny
 • kolik ovoce a zeleniny nakoupit
 • jaké jsou zdravotní přínosy vybraných potravin
Technické parametry
Hmotnost 3.65 kg

Hodnocení zákazníka 10 Hodnocení

4,65

Hodnocení 17

1-10 z 17

Page:
 1. 1
 2. 2

Jak hodnotíte tento produkt? *

1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Edita

www.topshop.cz

Za mě palec nahoru,spokojenost... No a co se týče výkonu 900W oproti tomu slabšímu 600W.. Není to tak trošku jako s výkonem motoru u aut? ten silnější je propagován jako RODINNÝ bullet, takže z toho usuzuju, že záleží kolik lidí z Vaší domácnosti a jak často si budou drinky dělat... No vzpomeňte jak jede auto s nižším výkonem v obsazenosti 4 lidí.... a nedej bůh do kopce... dává to smysl?

B.

www.topshop.cz

Koupila jsem si NutriBullet Pro 900 na konci května 2016 (originál od DELIMANO) a jsem s ním velice spokojená. Je rychlý, velmi účinný, dobře se čistí. Mixuji s ním denně několik koktejlů, hravě rozdrtí i led nebo zmrazené ovoce. Používám ho na vše, kde jsem dřív používala klasický mixér, např.i pro mixování brambor do bramboráku. Oproti mému starému mixéru je rychlejší, účinnější a lépe se čistí. Určitě ho doporučuji.

cibule

www.topshop.cz

Přístroj mám od listopadu a jsem s ním spokojená, tedy musela jsem si přijít k několika vychytávkám.Jednou z nich je ta, že přístroj není dobré mít v zásuvce, když nasazuji hlavu k mixování.Je lepší si přístroj zapojit přes vypínač a zapnout jej až v momentě, kdy je hlava nasazená.Při opačné manipulaci se mi občas stávalo, že se povolil závit a tekutina stříkala do motoru.Od té doby, co používám tenhle postup je vše ok.Dělám si nápoj každé ráno a super.

Dobrý den, při správném postupu, kdy zapojíte NutriBullet do zásuvky, nádobu pořádně uzavřete závěrem s čepelí a poté nasadíte na tělo přístroje, nic stříkat nemůže. Děkujeme za Vaše hodnocení. :)
admin

jaja

www.topshop.cz

včera jsem neodolala a koupila si ho je to bomba zatím experimentuju

Megadve

www.topshop.cz

Dobrý den,

na doporučení známého jsme koupili přístroj Nutribullet 900 a nemůžeme si ho vynachválit. Děláme si s manželkou drinky několikrát denně a nemůžeme přestat :)))

Michal

www.topshop.cz

Jedná se o kvalitní přístroj, který nezabere v kuchyni téměř žádné místo, má vysoký výkon a dobře se čistí. Pouze jedinou věc bych mu vytknul, ale za to nemůže přístroj – před 2 týdny jsem si v Rakousku koupil tento typ přesně ve stejném balení ve značkovém elektro řetězci Saturn za 99 €, kdežto cena v České Republice je vyšší téměř o 40%. Dovozce do ČR by měl přehodnotit svojí prodejní politiku :)

Jaruš

www.topshop.cz

spokojena
Dobrý den,
Nutribullet 900 máme asi dva měsíce, hodně děláme zázvorovou štávu a nože přístroje vykazují známky opotřebení - zuby na ostří. Jak je to možné? Píšete u stroje, že čepel se díky unikátnímu tvaru a ostří nikdy neztupí. Jinak jsme se spotřebičem velice spokojeni.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den Jaruš, to je zvláštní, takový problém nám ještě žádný zákazník nehlásil. Pokud si myslíte, že je to potřeba, určitě zvažte reklamaci.
admin

Bobo

www.topshop.cz

skutečná jednička!
Vlastním od IX. 2015 a k naprosté spokojenosti užívám téměř denně. Doporučil jsem i dalším třem kamarádkám. Srovnání s jiným výrobkem (stejné množství stejných surovin) dopadlo tak, že přátelé vrátili ten svůj "mixér" a okamžitě kupovali NutriBullet.

není nutná dr L Nováček Třebíč

www.topshop.cz

viz výše výrobek super
mrzí mne že jsem žádal o možnost zakoupit nahradní nádobu 900 ml po 3 dnech upadlo fixační křidýlko... ale bez odpovědi
psáno na dellimano etc.. i negativní odpověd je řešení ale nic 3x
toto není serioznost firmy..kde jsem klubu a členem leta

Dobrý den, kam přesně jste psal svůj dotaz? Obří nádobu NutriBullet najdete tady: http://www.delimano.cz/nutribullet-obri-nadoba
admin

Sindy

www.topshop.cz

Super kup!!!
Vynikající!! Dovezla jsem si ze zahraničí, používám denně a nic lepšího na milování jsem neměla. Nezabere prakticky žádné misto a přitom výkonnosti je super!!! Doporučuji, dokonce vice než kupovat šnekový odstavnovač.

1-10 z 17

Page:
 1. 1
 2. 2

&bsp;Pro zahájení video hovoru klikněte zde