Vytváříme všemi

milované značky

Náš příběh

Vše začalo roku 1992 na Slovinsku. To jsme ještě byli malá firma, co prodávala jedinou značku – Kosmodisk, efektivní řešení pro bolest zad. Byli jsme malý tým, ovšem o to odhodlanější pomoci.

Od prodeje našich prvních produktů prostřednictvím jednoduchých reklam s přímou odezvou před 3 desítkami let se Studio Moderna rozrostlo v mezinárodní obchod a předního maloobchodního prodejce ve střední a východní Evropě, který je ve 19 zemích s celkovým dosahem 160 milionů potenciálních zákazníků.

Dnes zaměstnáváme více než 5 000 lidí a naše poslání se od té doby nezměnilo - chceme pomoci našim zákazníkům změnit jejich život k lepšímu.

Studio Moderna již 30 let transformuje nápady do inovativních produktů pro šťastnější, čistější, aktivnější a zdravější život. Naše exkluzivní kolekce značek se zaměřuje na to, aby se z domova stalo útočiště našich zákazníků, kdy pečujeme o všechny oblasti domácího bydlení - od vaření, přespávání, úklid až po cvičení, krásu, wellness a další.

Nabízíme produkty online, v kamenných prodejnách, přes DRTV, telemarketing, katalogy a naše obchodní partnery. Naším cílem je zařídit, aby byl nákup pro naše zákazníky co nejpohodlnější.

Jsme aktivní ve

19 zemích střední a východní Evropy

Naše značky oslovují

160 milionů potencionálních zákazníků

Staráme se o

120+ e-shopů, 500+stránek

a jsme aktivní na

100+ FB stránkách a Instagram profilech

350 000+ zákazníků denně navštíví naše stránky

Vysíláme

70+ hodin DRTV reklam denně na 130+ TV kanálech

Distribuujeme

8 milionů+ katalogů a více než 90 milionů+ textových zpráv ročně

Máme

37 lokálních center pro zprávu kontaktů s 3000 dobře vyškolenými agenty

Naše produkty najdete ve

330+ značkových kamenných prodejnách a 350+ prodejnách našich obchodních partnerů

Naše značky

Naše důvěryhodné značky se dotýkají milionů domácností našich zákazníků, což zjednodušuje a zlepšuje jejich každodenní život.

Každá se stará o jinou část – od spánku, vaření, úklid, až po fitness, krásu, wellnes a mnohem víc. Spolu vytváří rozdíl v tom, jak si rodiny a jednotlivci užívají chvíle strávené doma.

Vyspěte se do růžova

Dormeo – od roku 2002

DORMEO® je expertní značka, která se zabývá domácností a řešeními pro spánek, vytvářejíc harmonii v každém produktu, který nabízí. Náš příběh začíná roku 2002 s první pěnovou matrací.

Dnes DORMEO® nabízí řadu vysoce kvalitních produktů pro spánek a život: matrace, přistýlky, polštáře, přikrývky, ložní prádlo, vybavení obývacího pokoje, doplňky pro vaši koupelnu a navíc je expertem na spánek s více než 300 produkty v portfoliu. DORMEO® nabízí klidný spánek více než 12 milionům obyvatel Evropy a prezentuje se na trhu 40 zemí celého světa.

Děláme vše proto, abychom vám mohli nabídnout tu nejlepší kvalitu a proto je testujeme v nezávislých institutech a laboratořích, které jsou vedoucími ve svém oboru po celém světě. Inovativní technologie a kvalitní materiály DORMEO® produktů nabízí optimální pohodlí a zajišťují zdravý spánek.

Prohlédněte si výrobky Dormeo ve vašem okolí kliknutím zde >>

Vařte. Oslavujte. Každý den.

Delimano – od roku 2010

DELIMANO® je jednou z nejznámějších firem s kuchyňským náčiním na trhu 21 zemí a také jednou z nejrychleji rostoucích značek Studia Moderna, s více než 7,3 milionem spokojených zákazníků, kteří jsou toho důkazem. Tvrdě pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům přinesli ty nejlepší materiály, inovativní řešení, vynikající výkon a moderní design.

DELIMANO® přináší inovativní řadu vysoce kvalitního kuchyňského náčiní, které je navrženo tak, aby poskytovalo zdravé, chutné a příjemné kuchařské zážitky. Podporuje vášeň pro vaření a zábavu v kuchyni. Značka DELIMANO® inspiruje a povzbuzuje vaši kreativitu, aby každý čas strávený v kuchyni byl oslavou. DELIMANO® zahrnuje malé kuchyňské spotřebiče, nádobí, kuchyňské náčiní, potřeby a doplňky.

Prohlédněte si výrobky Delimano ve vašem okolí kliknutím zde >>

Dělá život snazší

Rovus – od roku 2005

ROVUS® přináší inovativní, efektivní a snadno použitelná řešení úklidu a péče o domov, která vám pomohou udržet váš dům čistý a uklizený. ROVUS® zvyšuje kvalitu vašeho života tím, že mění váš dům na příjemné, estetické, uvolněné a zdravější “doma” – ukázkově dokonalé.

ROVUS® zahrnuje produkty pro úklid domácnosti a péči o ni, vše pro kutily a péči o oděvy, které kombinují funkčnost, uživatelskou přívětivost a nejlepší poměr cena / kvalita.

ROVUS® produkty čistí silou čisté vody, páry nebo přírodních, ale účinných čisticích přísad, čímž poskytují ekologická řešení pro úklid. Naše inovativní řada ROVUS® Nano je dalším krokem evoluce ve světě úklidu, zaručujícím účinnost hloubkového čištění a zároveň chrání naši planetu.

Než jsou produkty ROVUS® nabízeny zákazníkům, testují je nezávislé společnosti, zabývající se kontrolou kvality (jako jsou SGS, SIQI) a jsou vždy kontrolovány z hlediska souladu s celosvětovým regulačním ověřením.

Prohlédněte si výrobky Rovus ve vašem okolí kliknutím zde >>

Walkmaxx – od roku 2010

Pohodlí na každém kroku. Značka WALKMAXX® nabízí inovativní, pohodlnou, ale cenově dostupnou obuv i oděvy. Naším posláním je přinést našim zákazníkům funkčnost, extra pohodlí a skvělý styl s každým párem bot WALKMAXX®. Značka WALKMAXX® přináší energii do každodenního života lidí a inspiruje je k pohybu.

Bez ohledu na příležitost nebo roční období, značka WALKMAXX® zvládne všechno - od zimních bot až po sandály, vše navrženo s důrazem na jemnou podporu nohou v pohybu. Při výrobě obuvi se drží značka WALKMAXX® těch nejlepších materiálů a nejnovějších technologií, aby naši zákazníci dostali to nejlepší pro své nohy.

Prohlédněte si výrobky Walkmaxx ve vašem okolí kliknutím zde >>

Vitalita. Tečka.

Wellneo – od roku 2010

Značka WELLNEO® usiluje o to, aby umožňovala a podporovala zdraví a pohodu pro lidi všech věkových kategorií a životních stylů. Poskytuje cenově dostupné, pohodlné a spolehlivé produkty, které využívají moderních technologií v oblasti wellness, krásy a zdraví.

Každý z našich produktů řeší a pomáhá se specifickým problémem: zmírnění bolesti, snížení hmotnosti, tvarování postavy, přináší pocit uvolnění, poskytuje řešení v péči o pleť a vždy přináší požadované výsledky. U produktů WELLNEO® převezmete kontrolu nad svým vlastním blahobytem.

Produkty WELLNEO® jsou vyvíjeny špičkovými odborníky a PhD vědci, testovány a ověřovány výzkumnými institucemi a laboratořemi. Každé tvrzení je vědecky prokázáno a je držitelem dokladu vydaného certifikovanými organizacemi a úřady. Výběrem značky WELLNEO® si vybíráte osvědčenou kvalitu.

Produkty WELLNEO® jsou přístupné a snadno použitelné i v pohodlí vašeho domova.

Prohlédněte si výrobky Wellneo ve vašem okolí kliknutím zde >>

Nakupování v televizi

Top Shop – od roku 1996

Značka TOP SHOP® nabízí inovativní produkty z různých kategorií. Jejím posláním je usnadňovat každodenní rutinní úkoly nabídkou kreativních, ale zároveň jednoduchých produktů a řešení.

Prohlédněte si výrobky Top Shop ve vašem okolí kliknutím zde >>

Vaše záda vám budou vděčná!

Kosmodisk – od roku 1992

KOSMODISK® je značka bezpečných, efektivních a jednoduchých řešení pro osoby trpící bolestmi zad s více než 25letým působením na trhu a více než 3 miliony spokojených uživatelů.

KOSMODISK® byla naše první značka, která zahájila náš příběh a naši misi pomáhat našim zákazníkům měnit jejich životy k lepšímu.

Věříme...

Věříme, že každý člověk si zaslouží žít naplno. Věříme, že každé dítě by mělo jezdit na prázdniny a každý den večeřet ze svého talířku.

Věříme, že příroda je naším nejlepším společníkem a naším nejcennějším jměním. Věříme, že ve všech lidech je skryté vnitřní dobro …

a proto investujeme tolik práce a zdrojů do budování lepšího světa.

Společenská odpovědnost

Ve společnosti Studio Moderna chápeme, že jsme také součástí většího celku. Proto jsme povinni podat pomocnou ruku: hladovým dětem, osamělým starším lidem, rodinám v tísni, obětem přírodních katastrof... Zapojujeme se do různých humanitárních akcí, abychom zachránili ty nejzranitelnější a nejvíce znevýhodněné skupiny společnosti.

Také jako zaměstnavatel věříme v pevné hodnoty, zdravé pracovní prostředí a management, který podněcuje potenciál, schopnosti a odhodlání každého jednotlivce.

S radostí nabízíme pomocnou ruku

 • Rozvoj

  Podporujeme udržitelný rozvoj tím, že přispíváme humanitárním organizacím 1000 € měsíčně.

 • Pomáháme

  Studio Moderna pomáhá tam, kde je třeba – sociálně slabým rodinám, starým lidem či obětem živelných pohrom.

 • Porozumění

  Pro své zaměstnance máme porozumění a snažíme se jim vyjít vstříc pružnou pracovní dobou či v případě potřeby kratším úvázkem.

 • Podpora

  Máte zajímavý projekt a potřebujete pomoci? Ozvěte se nám a třeba na něco přijdeme.

Ekologická odpovědnost – snižujeme dopad na životní prostředí

Bohatství, které skrývá planeta Země, není nevyčerpatelné. Každý by si měl tuto skutečnost uvědomit a my ve společnosti Studio Moderna jí věnujeme zvláštní pozornost v jakékoliv oblasti naší činnosti. Víme, že náš dopad je malý, ale také věříme, že každý krůček se počítá.

Děláme, co je v našich silách, abychom pro výrobky Dormeo a Delimano navrhli lepší udržitelné materiály, a jsme připraveni společnosti jakkoliv přispět. A v neposlední řadě se chováme ekologicky i v našich pobočkách.

Ekologická odpovědnost našich výrobků

 • Recyklovatelné materiály šetrné k životnímu prostředí

  Každý výrobek Dormeo je vyroben ze zcela obnovitelných materiálů. Také se při dodávce nové matrace postaráme o vaši starou.

 • Ekologicky šetrný materiál Ceramica na vašem sporáku

  Keramické kuchyňské nádobí Delimano je vyrobeno z kameniny – zcela přírodního materiálu, který je výhodný pro vás i pro naši planetu.

 • Příroda nás inspiruje a baví

  Přírodu ctíme a z přírody čerpáme nejen materiály, ale i funkční inspiraci.

 • Úspora energií jako vizitka efektivity

  Snažíme se navrhovat výrobky tak, aby byly výkonné a přitom energeticky úsporné.

Ekologická odpovědnost v našich pobočkách

 • Třídění odpadu

  Nakládání s odpadem je podstatnou součástí naší každodenní práce. Téměř všechny pobočky se zapojily do recyklace odpadu. Také jsme upustili od používání jednorázových plastových kelímků na kávu.

 • Filtrovaná voda z kohoutku

  Nabádáme naše zaměstnance, aby pili vodu z kohoutku, a tak jsme nainstalovali filtry, které se postarají o to, aby byla voda zdravější a chutnala lépe. Nesouhlasíme s používáním automatů na vodu.

 • Energetická úspornost

  Každý stůl v našich pobočkách je vybavený lampičkami s úspornými žárovkami, které mají čidla, která reagují na množství světla během dne.

 • Ekologické dárky

  S nadšením se o náš zápal pro ekologii podělíme, zvlášť s dětmi. Naše vánoční dárky jsou vždy recyklovatelné a vyrobené z přírodních materiálů.

Tak, to jsme my

Vážený zákazníku,
toto byl náš příběh. Příběh o tom, co děláme, co náš pohání kupředu a jak přispíváme a vracíme něco zpět společnosti. Nic z toho by ale nevzniklo, kdybyste tu nebyli vy. Vy jste tím důvodem, proč vstáváme každá ráno z postele, a my bychom vám za to chtěli poděkovat.

Takže: děkujeme, že jste součástí našeho příběhu. Upřímně doufáme, že vám můžeme být prospěšní a že budeme moct do vašeho života přinést ještě více skvělých výrobků.

Váš tým ze společnosti Studio Moderna