V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Naslouchá vašim potřebám

už více než 25 let

Vážený návštěvníku,
zdravíme a vítáme vás na této stránce, kde se dozvíte něco málo o nás. Rádi bychom vám několika málo slovy objasnili, jak začal náš příběh, co nás žene kupředu, co chystáme a samozřejmě kdo jsme. Možná si myslíte, že Studio Moderna má na starosti jenom dvě naše nejznámější značky, Dormeo a Top Shop... ale toho, čemu se věnujeme a co nabízíme, je daleko více. Tak neodcházejte a čtěte dále... slibujeme, že se nebudete nudit!

Studio Moderna bylo založeno ve Slovinsku v roce 1992. Náš začátek byl skromný, ale v průběhu let se Studio Moderna zařadilo mezi ty největší a na mezinárodním poli nejúspěšnější společnosti ve Slovinsku. Naše cesta byla plná překážek, ale vždy jsme věřili, že díky pilné práci a neutuchajícímu nadšení a znalostem můžeme dosáhnout nemožného.

Naše dědictví

Vše začalo v roce 1992, v malé garáži v městečku Zagorje uprostřed Slovinska, když spoluzakladatel společnosti Studio Moderna Sandi Češko začal prodávat přístroj ulevující od bolesti zad s názvem Kosmodisk. Tento malý přístroj změnil život tisíců lidí, kteří trpěli bolestmi zad, protože to byl jediný účinný nefarmaceutický výrobek na trhu.

Po prvotním úspěchu s Kosmodiskem začala společnost růst a uvedla na trh svoji druhou značku, Top Shop, a přešla na vícekanálovou obchodní strategii. První televizní informační reklamou 6. června 1996 byla zahájena nová éra, protože společnost se zaměřila na přímý marketing a taky u něj už zůstala.

Avšak jedna věc se nezměnila nikdy. Od svého prvního dne měřila společnost hodnotu svých výrobků podle toho, jaký měly pro lidi přínos.

Závazek spokojenosti zákazníků zůstává hlavní prioritou, která dnes i nadále určuje vývoj naší společnosti.

Kdo jsme dnes

Dnes je Studio Moderna klíčovou platformou vícekanálového internetového obchodu a přímého zákaznického prodeje ve střední a východní Evropě a Rusku.

Zde je pár čísel, na která jsme hrdí:

Můžete se s námi setkat v

21 evropských zemích

Naše výrobky jsou dostupné

ve 390 značkových obchodech

Spustili jsme

více než 140 internetových stránek v 21 jazycích

Nabízíme nakupování z pohodlí domova na

více než 360 TV kanálech

Na Váš hovor čeká

3000 agentů ve 33 call centrech

Oslovujeme

360 miliónů zákazníků

Naše značky

V průběhu let jsme zjistili, co naši zákazníci doopravdy potřebují. Aniž bychom jakkoliv slevili z naší zelené strategie, propojili jsme vaše přání a naši touhu udělat vše pro to, abychom chránili naše vzácné životní prostředí, a představili jsme tak několik značek. Máme radost z toho, že naše značky napomohly zlepšit lidem život v mnoha zásadních oblastech – ať už je to spánek, jídlo, zdraví nebo fyzická kondice – a jsme odhodlaní přinést vám ještě víc a být tu i nadále vždy pro vás.

Od naší první značky až po tu nejnovější

Naše značky se neomezují pouze na trhy naší klíčové oblasti střední a východní Evropy, ale mají ohromný úspěch i na mezinárodních trzích.

Vaše záda vám budou vděčná!

Kosmodisk – od roku 1992

Od svého vzniku se značka KOSMODISK® stala synonymem bezpečného, účinného a jednoduchého řešení na bolesti páteře a kloubů jako jediný Nefarmaceutické výrobek na trhu.

KOSMODISK® je klinicky testovaný zdravotnický prostředek, jehož účinky za více než 20 let ověřili a potvrdili miliony spokojených zákazníků.

Nakupování v televizi

Top Shop – od roku 1996

Od svého skromného začátku na slovinské komerční televizní stanici až po jeden z největších vícekanálových obchodních řetězců ve střední a východní Evropě – Top Shop se rozhodně stal jednou z našich nejznámějších značek. Výrobky Top Shop byly a jsou vždy jedinečné a pečlivě vybrané, takže není divu, že si našly cestu do milionů domácností a pomáhají lidem vést kvalitnější a zdravější život.

Výrobky Top Shop byly a jsou vždy jedinečné a pečlivě vybrané, takže není divu, že si našly cestu do milionů domácností a pomáhají lidem vést kvalitnější a zdravější život.

Prohlédněte si výrobky Top Shop ve vašem okolí kliknutím zde >>

Vyspěte se do růžova

Dormeo – od roku 2002

Za posledních 12 let se stala značka Dormeo synonymem lepšího a zdravějšího spánku. Značka Dormeo započala svoji cestu jedinou matrací a za léta pilné práce se proměnila ve značku s více než 300 různorodými výrobky pro spánek i životní styl.

Výrobky Dormeo najdete ve více než 30 zemích po celém světě a pomáhají milionům lidí užít si lepší a kvalitnější spánek.

Prohlédněte si výrobky Dormeo ve vašem okolí kliknutím zde >>

Vařte. Oslavujte. Každý den.

Delimano – od roku 2010

Delimano je značkou, jejíž hlavním posláním je bezpochyby vaření. Všechno to začalo keramickým nádobím, ale Delimano neskutečně rychle rozšiřuje svůj sortiment o všechny druhy kuchyňských potřeb, které si prostě zamilujete.

Naším cílem je být prémiovou značkou na trhu kuchyňských výrobků v Evropě a nabízet promyšlený design, vyspělé technologie a inovativní a kreativní řešení kuchyňských potřeb, které jsou navrženy tak, abyste si díky nim mohli užít zdravé a chutné vaření.

Prohlédněte si výrobky Delimano ve vašem okolí kliknutím zde >>

Vitalita. Tečka.

Wellneo – od roku 2010

Wellneo je značka, která se soustředí na oblast zdraví, péči o tělo a životní styl. Značka Wellneo vám přináší doplňky stravy, výrobky na snižování a udržování váhy, výrobky pro lepší fyzickou kondici i ekologické či bio výrobky.

Filozofie značky Wellneo se točí okolo podpory holistického přístupu ke zdraví, a tak nabízí výrobky, které vám pomohou vést zdravější životní styl.

Prohlédněte si výrobky Wellneo ve vašem okolí kliknutím zde >>

Věříme...

Věříme, že každý člověk si zaslouží žít naplno. Věříme, že každé dítě by mělo jezdit na prázdniny a každý den večeřet ze svého talířku.

Věříme, že příroda je naším nejlepším společníkem a naším nejcennějším jměním. Věříme, že ve všech lidech je skryté vnitřní dobro …

a proto investujeme tolik práce a zdrojů do budování lepšího světa.

Společenská odpovědnost

Ve společnosti Studio Moderna chápeme, že jsme také součástí většího celku. Proto jsme povinni podat pomocnou ruku: hladovým dětem, osamělým starším lidem, rodinám v tísni, obětem přírodních katastrof... Zapojujeme se do různých humanitárních akcí, abychom zachránili ty nejzranitelnější a nejvíce znevýhodněné skupiny společnosti.

Také jako zaměstnavatel věříme v pevné hodnoty, zdravé pracovní prostředí a management, který podněcuje potenciál, schopnosti a odhodlání každého jednotlivce.

S radostí nabízíme pomocnou ruku

 • Rozvoj

  Podporujeme udržitelný rozvoj tím, že přispíváme humanitárním organizacím 1000 € měsíčně.

 • Pomáháme

  Studio Moderna pomáhá tam, kde je třeba – sociálně slabým rodinám, starým lidem či obětem živelných pohrom.

 • Porozumění

  Pro své zaměstnance máme porozumění a snažíme se jim vyjít vstříc pružnou pracovní dobou či v případě potřeby kratším úvázkem.

 • Podpora

  Máte zajímavý projekt a potřebujete pomoci? Ozvěte se nám a třeba na něco přijdeme.

Ekologická odpovědnost – snižujeme dopad na životní prostředí

Bohatství, které skrývá planeta Země, není nevyčerpatelné. Každý by si měl tuto skutečnost uvědomit a my ve společnosti Studio Moderna jí věnujeme zvláštní pozornost v jakékoliv oblasti naší činnosti. Víme, že náš dopad je malý, ale také věříme, že každý krůček se počítá.

Děláme, co je v našich silách, abychom pro výrobky Dormeo a Delimano navrhli lepší udržitelné materiály, a jsme připraveni společnosti jakkoliv přispět. A v neposlední řadě se chováme ekologicky i v našich pobočkách.

Ekologická odpovědnost našich výrobků

 • Recyklovatelné materiály šetrné k životnímu prostředí

  Každý výrobek Dormeo je vyroben ze zcela obnovitelných materiálů. Také se při dodávce nové matrace postaráme o vaši starou.

 • Ekologicky šetrný materiál Ceramica na vašem sporáku

  Keramické kuchyňské nádobí Delimano je vyrobeno z kameniny – zcela přírodního materiálu, který je výhodný pro vás i pro naši planetu.

 • Příroda nás inspiruje a baví

  Přírodu ctíme a z přírody čerpáme nejen materiály, ale i funkční inspiraci.

 • Úspora energií jako vizitka efektivity

  Snažíme se navrhovat výrobky tak, aby byly výkonné a přitom energeticky úsporné.

Ekologická odpovědnost v našich pobočkách

 • Třídění odpadu

  Nakládání s odpadem je podstatnou součástí naší každodenní práce. Téměř všechny pobočky se zapojily do recyklace odpadu. Také jsme upustili od používání jednorázových plastových kelímků na kávu.

 • Filtrovaná voda z kohoutku

  Nabádáme naše zaměstnance, aby pili vodu z kohoutku, a tak jsme nainstalovali filtry, které se postarají o to, aby byla voda zdravější a chutnala lépe. Nesouhlasíme s používáním automatů na vodu.

 • Energetická úspornost

  Každý stůl v našich pobočkách je vybavený lampičkami s úspornými žárovkami, které mají čidla, která reagují na množství světla během dne.

 • Ekologické dárky

  S nadšením se o náš zápal pro ekologii podělíme, zvlášť s dětmi. Naše vánoční dárky jsou vždy recyklovatelné a vyrobené z přírodních materiálů.

Tak, to jsme my

Vážený zákazníku,
toto byl náš příběh. Příběh o tom, co děláme, co náš pohání kupředu a jak přispíváme a vracíme něco zpět společnosti. Nic z toho by ale nevzniklo, kdybyste tu nebyli vy. Vy jste tím důvodem, proč vstáváme každá ráno z postele, a my bychom vám za to chtěli poděkovat.

Takže: děkujeme, že jste součástí našeho příběhu. Upřímně doufáme, že vám můžeme být prospěšní a že budeme moct do vašeho života přinést ještě více skvělých výrobků.

Váš tým ze společnosti Studio Moderna