Tréninky

 • Trénink pro krásně vytvarované bříško

  Trénink pro krásně vytvarované bříško

  Všichni si přejeme mít krásně vytvarované bříško. Trénink břišních svalů je pro mnohé ovšem největší hádankou. Uděláme 100 a 100 sed lehů (ty známe už ze základní školy), ale toužené výsledky se prostě nedostavují. Proč? Pro krásně tvarované, ploché bříško a štíhlý pas musíme posilovat všechny svalové skupiny přední části trupu.

  Číst více 
 • Trénink pro krásně tvarovaný zadeček

  Trénink pro krásně tvarovaný zadeček

  Pro krásný zadeček, štíhlé nohy a rovnoměrně vypracovanou spodní polovinu těla (hýždě, vnitřní a vnější stehnní svaly a lýtkové svaly) musíme dělat více než jen jeden klasický cvik. V tomto článku vám představíme 8 variant dřepu, které musíte znát.

  Připravila: Nives Orešnik

  Číst více 
 • Video trénink - břicho a střed těla s Gymbit bandu

  Video trénink - břicho a střed těla s Gymbit bandu

  Krásně ploché bříško a skvělé držení těla, to je to co všichni chceme, a toho také můžete dosáhnout s tímto 15 minutovým cvičením. Pro ještě větší efekt, zopakujte dvakrát, nebo kombinujte s cvičením na posíleni nohou a zadečku.
  Číst více 
 • Video trénink - nohy a zadeček s Gymbit bandu

  Video trénink - nohy a zadeček s Gymbit bandu

  Štíhlá stehna a pevný kulatý zadeček se budou v letních šortkách krásně vyjímat. I vy toho můžete dosáhnout s tímto desetiminutovým cvičením. Pro ještě větší efekt, zopakujte dvakrát, nebo kombinujte s cvičením na posíleni břicha.
  Číst více 
 • Video trénink - paže a záda s Gymbit bandu

  Video trénink - paže a záda s Gymbit bandu

  Vaše paže mohou v letních tričkách vypadat úžasně. Stačí jen dvakrát týdně věnovat 15 minut tvarování a posilování rukou a výsledky se rychle dostaví. S Nives jsme pro vás proto připravili trénink s Gymbit bandu zaměřený na ruce a záda. Pro ještě větší efekt, zopakujte dvakrát, nebo kombinujte s cvičením na posíleni břicha.
  Číst více 
 • Video trénink - posílení celého těla s Gymbit bandu

  Video trénink - posílení celého těla s Gymbit bandu

  Nemáte dnes moc času? Určitě najdete alespoň 10 minut na tento trénink zaměřený na posílení celého těla. A když už cvičíte, prodlužte to ještě o dalších 10 minut, pro ještě rychlejší výsledky.
  Číst více