Valentýnské slevy

Oslavujte lásku se slevami až 50%

Nabídka je platná jen:
[banner_timer]
 

Čas jen pro ni

Oslavte Mezinárodní den žen skvělou slevou a dárkem pro prvních 3000 zákazníků!

-50%
Nabídka platí jen:
[banner_timer]
 

Shiatsu domácí masážní přístroj

Photo
Video
-50%

 Máte pocit stresu a bolesti? Potřebujete relaxaci? Wellneo Shiatsu domácí masážní přístroj je skvělý způsob, jak zmírnit bolset svalů, uvolnit celé své tělo a mít nějaký čas pouze pro sebe. 

Do Velikonoc zbývá
Shiatsu domácí masážní přístroj

Před slevou: 3 999 Kč


Nyní: 1 999 Kč

Vyberte možnost
Zavolejte nám na: 246 088 445
  • Stručný přehled
  • Detaily o produktu
Stručný přehled

 Máte pocit stresu a bolesti? Potřebujete relaxaci? Wellneo Shiatsu domácí masážní přístroj je skvělý způsob, jak zmírnit bolset svalů, uvolnit celé své tělo a mít nějaký čas pouze pro sebe. 

Čtěte více
Detaily o produktu

Jedinečná a nezapomenutelná 3D masáž vašeho těla 

Shiatzu masážní přístroj kombinuje 4 terapie v jedné - shiatsu, hnětení, hřátí a aromaterapie. To vám nabízí skvělý způsob, jak zmírnit napětí a bolesti, snižuje stres, zlepšuje krevní oběh, zvyšuje flexibilitu, zmírňuje nepohodlí, a zajišťuje účinné a relaxační ošetření.

Shiatsu masážní přístroj nabízí řadu úžasných funkcí, jako je ohromující 3D masáž Shiatsu s 8 rotačními masážními hlavami, tepelnou terapii a aromaterapie.

Objevte sílu masáží Shiatsu

Shiatsu je forma prstové tlakové masáže a jednou z nejdůležitějších masážních technik. Jemné hlazení a příznivé tlakové techniky se používají k probuzení životní síly a povzbuzení celého těla. Cílem masáže je nejen zmírnit napětí, ale také optimalizovat tok životní síly, stejně jako harmonii vašeho těla a duše.

Hluboká dotyková shiatsu 3D másáž efektivně ukliNuje ztuhlé svaly se čtyřmi velkými a čtyrmi malými hlavami, které pokrývají širokou škálu masírované tkáně a nabízejí intenzivní masáž, u které budete mít pocit jako u skutečné ruční masáže Shiatsu. 

Užijte si vše, co dělá vaši masáž ještě příjemnější 

Masážní hlavice jsou vybaveny tepelnou funkcí a jedinečná kombinace intenzivní Shiatsu masáže a sálavého tepla dělá masáž účinnější a relaxační. Kapsa aromaterapie může být použit s éterickými oleji podle vlastního výběru. (Nejsou součástí balení)

Shiatsu masáž v pohodlí vašeho domova 

Můžete použít masér Wellneo 3D Full Body Shiatsu na různých částech těla: krk, ramena, předloktí, stehen, zadní a horní a dolní končetiny.

Nyní si konečně můžete vychutnat originální styl Shiatsu masáže, aniž byste opouštěli pohodlí svého domova. Stačí pouze stisknout tlačítko a užít si relaxaci.

Můžete použít na různých částech těla

  • krk
  • ramena
  • předloktí
  • záda
  • břicho
  • stehna
  • lýtka 

Hodnocení zákazníka 1 Hodnocení

4

Hodnocení 1

Položek: 1

Jak hodnotíte tento produkt? *

1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Janča

www.wellneo.cz

10.01.2018

Shiatsu
Pomáhá mi od bolesti zad, navíc je přístroj velmi příjemný na relaxaci.

Položek: 1